Koloryzacja włosów może zupełnie nas odmienić. Niektóre kolory sprawiają, że nasza twarz jest rozświetlona i promienna, inne dają efekt lekkiego przyciemnienia, stonowania. Dla odważnych farbowanie włosów na różne kolory nie sprawia żadnego problemu. Dla tych pań, które chcą zmienić swój wygląd, ale nie są aż tak szalone można polecić koloryzację Inoa od L’oreal. Ta farba pozwoli na delikatne podkreślenie, zmianę koloru, jak i zastosowanie nowoczesnych trendów w koloryzacji.

Jakie są rodzaje farby Inoa L’oreal?

 • Inoa: to farba występująca w 134 odcieniach. pokrywa do 100% siwych włosów, Jest to trwała koloryzacja. Rozjaśnienie do 3 poziomów. Nie zawiera amoniaku.
 • Inoa mokka: występuje w 6 odcieniach. Również nie zawiera amoniaku i pokrywa do 100% siwych włosów. Dzięki niej na włosach można utworzyć modne w tym sezonie farbowanie bronde. Jest to doskonała koloryzacja dla blondynek lub szatynek. Inoa rozświetla kolor włosów.
 • Inoa supreme: farba posiadająca 15 odcieni. Także bez amoniaku i pokrywająca do 100% siwych włosów. Odcienie tego rodzaju farby doskonale komponują się z cerą dojrzałą. Wzmacnia włosy, dzięki czemu łatwiej jest zadbać o fryzurę o większej objętości.
 • Inoa gold fundamentals: dostępnych jest 5 odcieni tej farby. Ta koloryzacja może przemienić włosy w złoto. Tutaj farbowanie włosów oczywiście bez amoniaku i bez zapachu występuje w kolorach złocistych. Nadaje włosom ciepły, złoty odcień.
 • Inoa carmilane: jest dostępna w 7 odcieniach. Ten rodzaj farby przypadnie do gustu paniom, które chcą mieć na włosach płomienną czerwień, odcienie karminu lub różne inne odcienie czerwieni. Koloryzacja bez amoniaku i bez zapachu nie zniszczy włosów, a nawet odżywi włosy i sprawi, że staną się bardziej promienne i kolor pozostanie trwały na długi czas.

Jakie rodzaje koloryzacji można stworzyć dzięki farbom Inoa?

Dzięki tej farbie można stworzyć wiele wariacji kolorystycznych na włosach. Nawet te, które obecnie są bardzo popularne i cieszą się ogromnym powodzeniem.

 • ombre: są to rozjaśnione końcówki włosów. Ich nasada jest ciemniejsza. Niestety ten efekt nie wygląda zbyt naturalnie, dlatego jest powoli wypierany przez inne formy koloryzacji, które wyglądają bardziej naturalnie;
 • sombre: pasma włosów są rozjaśniane już od nasady. Wygląda to dlatego bardziej naturalnie.
 • babylights: włosy rozjaśnione są wokół twarzy oraz na końcach. Pomalowane są także cienkie pasma, aby wszystko wyglądało jak muśnięte słońcem.
 • bronde: to połączenie brązu i blondu. To delikatna koloryzacja, która nadaje naturalny wygląd i delikatne rozświetlenie i ożywienie włosów. Dzięki temu możemy na przykład wydłużyć szyję lub podkreślić kości policzkowe;
 • ronze: to połączenie brązu i rudego. Występują tutaj kasztanowe odcienie. Włosy nabierają wielu wymiarów;
 • splashlights:  W tym przypadku stosuje się rozświetlenie na środkową partię włosów;
 • dip dye hair: farbuje się tutaj końcówki, jednak na kolor kontrastujący z resztą włosów. Ta koloryzacja jest przeznaczona dla bardziej odważnych pań;
 • popielaty blond: tutaj kolor jest bardzo naturalny. Delikatnie podkreśla rysy twarzy. Traktowany jest jako przejście między ciemnymi, a jasnymi pasmami. Taki kolor jest zalecany paniom, które posiadają chłodny typ urody;
 • naturalne brązy: to dobre rozwiązanie dla blondynek, jak i szatynek. Stosuje się tu naturalne brązy. Są to najczęściej miodowo- orzechowe brązy, kasztanowy brąz, złocisty brąz;
 • flamboyage: to innowacja w koloryzacji. Stosuje się samoprzylepne taśmy, które przykleja się na wybrane pasma. Na włosy nakłada się odcienie farby zbliżone do siebie. Zabezpieczane są one potem specjalną folią lub paskami papieru. Włosy potem mienią się różnymi tonami koloru. Daje to bardzo naturalny efekt.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany