L’Oréal Odżywka termiczna to właściwie odbudowujący krem termiczny do włosów bardzo uwrażliwionych produkt do termoochrony włosów. Zabezpiecza włosy przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury podczas ich stylizacji z użyciem suszarki, lokówki czy prostownicy. Doskonale sprawdza się w pielęgnacji włosów zniszczonych, słabych i uwrażliwionych. Na czym polega działanie odżywki termicznej od L’Oréal? Dlaczego ochrona termiczna włosów jest tak ważna? Dowiedz się, dlaczego kosmetyki termoochronne są niezbędne w kompleksowej pielęgnacji włosów!

Jak odbudować zniszczone włosy?

Zniszczone włosy to niestety problem wielu osób. Słabe włosy, delikatne, podatne na uszkodzenia i wysuszone prowadzą do głębokich zniszczeń w swojej strukturze, łamią się i są trudne w układaniu. Dlaczego tak się dzieje? Czasami winne są przebyte choroby, wahania hormonalne, czynniki zewnętrzne jak mróz, wiatr czy słońce, jednak najczęściej same powodujemy taki stan włosów. Głównymi przyczynami zniszczonych włosów jest nieodpowiednia ich pielęgnacja, częste zmiany koloru oraz przede wszystkim stylizacja i nadużywanie suszarki, lokówki i prostownicy. Na szczęście niekoniecznie musisz rezygnować ze stylizacji na gorąco! Powinnaś tylko wiedzieć jak robić to prawidłowo i jak ochronić włosy przed wysokimi temperaturami!

Ochrona termiczna włosów

Termoochrona włosów to ważna kwestia przy stylizacji włosów na gorąco. Używając narzędzi stylizacyjnych, które oddziałują na włosy wysoką temperaturą nie można zapomnieć o dodatkowej ochronie w postaci skutecznego kosmetyku termoochronnego. To niezbędna ochrona, która dodatkowo utrwala nadany fryzurze kształt i sprawia, że włosy wyglądają zdrowo i takie są. Dzięki niej włosy nie będą tak bezpośrednio narażone na działania wysokiej temperatury. Poznaj L’Oréal Odżywkę termiczną, która nie tylko pozwoli Ci na utrzymanie włosów w dobrej kondycji pomimo częstych stylizacji, ale również pomoże Ci odbudować zniszczone włosy!

L’Oréal Odżywka termiczna dla ochrony Twoich włosów

Odbudowujący krem termiczny to produkt termoochronny do włosów, który obniża ryzyko uszkodzeń, które mogą pojawić się w trakcie stylizacji wysoką temperaturą. Odżywka pozostawia na powierzchni włosa delikatną warstwę chroniącą jego strukturę przed zniszczeniami. Dzięki kremowi termicznemu można używać lokówki, prostownicy czy suszarki bez obawy przesuszenia włosów i spowodowania ubytków w ich strukturze. Warto włączyć ten produkt do codziennej stylizacji włosów, aby uniknąć osłabienia włosów.

Odżywka odbudowująca włosy – L’Oréal Absolut Repair!

L’Oréal Odżywka termiczna odpowiada nie tylko za termoochronę włosów, ale również regeneruje pasma włosów i odbudowuje je. Wszystko to dzięki innowacyjnym składnikom takim jak:

  • Lipidy – odpowiadają za prawidłowe nawilżenie włókna włosa, chronią przed przesuszeniem, nadają włosom blask, miękkość i elastyczność.
  • Ceramidy – “cement”, który wnika do wnętrza włosa uzupełniając ubytki i uszczelniając rogowe płytki włosa. Ceramidy zatrzymują cząsteczki wody, dzięki czemu włosy stają się sprężyste, elastyczne i dobrze nawilżone. Chronią również przed promieniowaniem UV i zabiegami fryzjerskimi. Zapobiegają rozdwajaniu się końcówek.
  • Fito-keratyna – wnika w głąb włosa i uzupełnia niedobór składników budujących strukturę włosa oraz na jego powierzchni tworzy ochronną, regenerującą powłokę
  • Kwas mlekowy – pobudza włosy do wzrostu; włosy stają się sypkie, lśniące i dobrze nawilżone.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany