Pomimo naszych starań – używania odpowiednich kosmetyków, prowadzenia zdrowego trybu życia, właściwego odżywiania się i aktywności fizycznej – nasz ciało i cały nasz organizm starzeją się. Widocznym efektem tego są zmarszczki, które – przyznajmy to – są przecież nieuniknione. Ich ilość i szybkość powstawania uzależnione są w większości od naszych genów, ale obecnie medycyna estetyczna pozwala na efektowne i efektywne zniwelowanie ich liczby poprzez stymulację komórek. Jedną z metod na lifting twarzy bez skalpela jest LPG Endermolift. Na czym ona polega?

LPG  Endermolift – sposób na zmarszczki

Nie zawsze chcemy decydować się na inwazyjne, chirurgiczne usuwanie zmarszczek, które może być niebezpieczne dla naszego zdrowia. Wtedy z pomocą przychodzi nam najnowsza technologia a z nią Endermolift, czyli technika przeciwstarzeniowa – całkowicie bezpieczna i wyjątkowo skuteczna.

Endermolift to urządzenie, które pomaga modelować i odmłodzić twarz poprzez masaż specjalną głowicą. W trakcie zabiegu wysyłane są mikro-impulsy docierające do głębokich warstw skóry. To one stymulują komórki do produkcji nowego kolagenu i kwasu hialuronowego (wiemy, jak odmładzające ma on działanie). Podczas masażu głowicą jej klapki poruszają się z regularną częstotliwością, a ruch ten wywiera poziomowo regulowane podciśnienie. Dzięki temu wszystkie zabiegi (masaż, drenaż, wygładzenie) mogą stosowane na zmarszczki nawet u osób, które delikatną i wrażliwą cerę. Dzięki niemu lifting twarzy może być bezpieczny i bezbolesny. Więcej – podczas zabiegu pacjent czuje raczej odprężenie, niż dyskomfort. Kto z nas nie lubi masażu?

LPG Endermolift jest nie tylko dobrym sposobem na zmarszczki. Pozwala także na usunięcie oznak zmęczonej cery, jednocześnie ją oczyszczając i niwelując opuchliznę (ma więc działanie regenerujące). Do tego poprawia gęstość skóry, a więc przywraca jej młody i świeży wygląd, modelując ją i poprawiając jej kontury.

Już jeden zabieg wystarczy, aby zobaczyć efekty. Natomiast stosowany regularnie pozwoli cieszyć się cerą pełną blasku z jędrną skórą.

LPG Endermolift – wskazania i przeciwwskazania

Jeżeli chcemy pozbyć się:

  • zmarszczek palacza,
  • cieni i zmarszczek pod oczami,
  • zmęczonej i szarej skóry,
  • braku elastyczności skóry twarzy,
  • zmarszczek mimicznych,
  • wrażenia opuchniętej twarzy

to zabieg ten jest dla nas. Natomiast nie jest dla nas gdy mamy:

  • opryszczkę,
  • trądzik,
  • botoks,
  • wypełniacze.

Istnieją oczywiście i domowe sposoby na pozbycie się zmarszczek, nie są one jednak tak skuteczne jak te dostępne w salonach kosmetycznych bądź klinikach medycyny estetycznej. Jeżeli chcemy zachować młody wygląd, musimy pamiętać o prewencyjnych ćwiczeniach na twarz, które stymulują produkcję kolagenu, nie możemy też zapomnieć o właściwej diecie. Do tego dochodzi stres i używki, które pogarszają stan naszej skóry. Choć czasu nie zatrzymamy, to da się trochę zniwelować oznaki jego upływu.

Nawet jeżeli nie masz wielkiego problemu ze zmarszczkami, ale za to “sen z powiek” spędzają ci cienie pod oczami, możesz zdecydować się na zabieg Endermolift. To nie będzie “terapia” – to będzie czysta przyjemność. Na dodatek z jakimi efektami!

Więcej informacji o zabiegu uzyskasz na stronie: beautyskin.com.pl.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany